50. poraz na tekmah pod okriljem NZS

Po začetnih minuteh na včerajšnji tekmi smo pomislili, da bi na tej tekmi lahko Žiri kaj iztržili. Oboji so delovali dokaj nepripričljivo. Žal se je tekma odvijala v drugo smer. Zagorje : Žiri = 5 : 0 (2:0) ; Že po prvem prejetem zadetku v 27. minuti so pobudo prevzeli domači. Drugi zadetek tik pred polčasom pa je rumenim očitno “polomil krila”, saj v drugem polčasu niso več našli prave igre. Medtem ko so domači še trikrat zadeli, so Žiri le v zadnjih desetih minutah prišli do par polpriložnosti.
V letošnji četrti sezoni nastopanja v slovenskih ligah (1991/92, 2002/03, 2003/04 in letos) ter dveh kvalifikacijskih dvobojih za vstop v ligo (Vodice Šempas – 1991 ter Kamnik – 2001), so danes Žiri odigrale 87. tekmo. Ob 21 zmagah in 16 remijih, so včeraj zabeležili 50. poraz.