Brez poraza na Velikonočni vikend

Po sobotnem remiju članov na Visokem, so se danes brez poraza z Bleda vrnili še starejši dečki. Bled : Žiri = 3 : 3 (1:1) ; Za osvojeno točko so gole dosegli Jan Oblak, Matija Frelih in Aleksi Mikael Medic.  Mladinci in mlajši dečki pa so bili še uspešnejši. Ekipa trenerja Koblarja (U19) je danes zabeležila visoko zmago, kljub temu da so rumeni povedli šele v 58. minuti. Žiri : Železniki = 4 : 0 (0:0) ; Mrežo nasprotnikov s Selške Doline je načel Matic Drmota, končal pa Rok Jereb. Vmes sta zadela še Tjaš Šifrar in Miha Frlic.  Na tekmi se je poškodoval Tine Dolenc, ki je moral iz igre že v 6. minuti. V sredo, 12.4. so mladinci odigrali še zaostalo tekmo 10. kroga. Žal jim proti ekipi z dna lestvice ni uspelo zmagati. Visoko-Preddvor : Žiri = 2 : 2 (0:1); Strelca za rumene sta bila Matic Drmota in Tine Dolenc. Uspešen vikend brez poraza so z najvišjo zmago za rumene začeli mlajši dečki. V soboto dopoldan so v Bitnjah domačinom nasuli pol ducata golov. Bitnje : Žiri = 0 : 6 (0:2)