Brez točk še na tretji zaporedni tekmi

Zdesetkana ekipa trenerja Freliha je doživela še tretji zaporedni poraz. Danes je manjkala kar šesterica standardnih igralcev (Ogrič in Mlakar – poškodovana, Kavčič – kartoni, Kržišnik, Burjek in Gligorevič – odsotni). Serija treh neuspehov se je ponovila prvič po dveh letih. Žiri : Visoko = 0 : 2 (0:0) ; V prvem polčasu sta si ekipi ustvarili le po eno resno priložnost na vsaki strani. Krolniku je zadetek po prodoru preprečil gostujoči golman Rakovič. Za Visoko pa je bil pred praznim golom nespreten Dimic. Več priložnosti sta si ekipi ustvarili v drugem polčasu. Gosti so dve izkoristili, rumeni pa žal nobene. V zadnje četrt ure je “mladinska” ekipa (v igri je bilo sedem mladincev) prikazala všečno igro, kar daje vzpodbudo za prihodnost.