Brez zmagovalca po dramatičnem razpletu v Zgornji Šiški

S tekmo v Zgornji Šiški se je končal sedmi krog v 3. SNL-zahod. Ilirija : Žiri = 2 : 2 (1:1); Na zelo razmočenem igrišču, težkem za igro, so tekmo podjetneje začeli domači. Prevlado pri visokih žogah so rezultirali sredi prvega polčasa. Po kvalitetnem predložek z leve strani, je žogo z glavo v gol preusmeril Gutić. Tik pred odhodom na odmor je za izenačenje poskrbel Nejc Kržišnik. V nadaljevanju ni bilo več prevlade Ljubljančanov. Rumeni so začeli več igrati, in so postajali tudi nevarnejši. Bile pa so tudi napake v obrambi, ki so ponujale ponovno vodstvo domačih. Najlepša priložnost za vodstvo Žirov je bila pet minut pred koncem tekmo, ko je bil napadalec Žirov nepravilno odrinjen v kazenskem prostoru. Za sodnika Bubka pa to ni bil prekršek. Tej sodnikovi odločitvi so se smejali celo domači gledalci. V predzadnji minuti pa so Žirovci vendarle prišli do vodečega zadetka. Prosti strel z dvajsetih metrov je uspešno izvedel Nace Eržen. Žogo je preko živega zida poslal v vratarjev zgornji desni kot. Žal pa je bila to še tretja tekma zapored, ko so Rumeni zapravili zmago oziroma točko v zadnjih minutah. V drugi minuti sodnikovega dodatka je odbito žogo z dvajsetih metrov, mimo nemočnega vratarja Poljanška, v gol poslal rezervist Bratina. Sodnik ni bil dorasel današnji tekmi, saj so bili z njegovim sojenjem nezadovoljni v obeh taborih.