Do zmage v dramatični končnici

Po vodstvu rumenih, gol je dosegel Nace Eržen, in izenačenju gostov v prvi polovici prvega polčasa, je dolgo kazalo na neodločen izid. Na razočaranje mnogoštevilnih gledalcev so Zagorjani v 71. minuti povedli z 2:1. Le pet minut kasneje je Eržen še z drugim zadetkom izenačil. Za popolni preobrat je v 82. minuti poskrbel Rok Domijan. Prav Domijan je v 92. minuti zagrešil penal in bil izključen. Na koncu pa se je sreča vendarle obrnila na stran Žirovcev, saj gostje 11-metrovke niso izkoristili. Ponovno se je izkazal vratar Šuligoj. Žiri : Zagorje = 3 : 2 (1:1)
Odmevna zmaga, že tretja v drugem delu letošnje sezone, je bila hkrati 100. tekma pod okriljem NZS. V ta sklop štejejo tekme 2.SNL v sezoni 1991/92, tekme 3.SNL 2002/03 in 2003/04, kvalifikacije pred 2. ligo in v sezoni 2000/01, ter seveda tekme letošnje sezone.