Ivančna Gorica še drugič boljša za tri gole

Prvo spomladansko ligaško tekmo so včeraj Žirovci začeli preveč rezervirano. Kazen za medlo igro je sledila v 11. minuti, ko je Kavčič pred svojim golom nespretno posredoval in žogo poslal v lastno mrežo. Pritiska domačih oziroma treme so se rumeni znebili šele sredi prvega polčasa, ko so izvedli prvo napadalno akcijo. Do konca polčasa so bili rumeni dokaj enakovredni, vendar v napadu nenevarni nasprotnik.
Drugi polčas so Žirovci začeli odločeni da izid izenačijo. V prvih minutah sta brata Eržen sprožila vsak po en nevaren strel na domača vrata. Kasneje je bila Ivančna Gorica podjetnejša, vendar je izid 1:0 ostal do 70. minute. Še dva gola v zaključku tekme v lastni mreži sta pokopala upe igralcev trenerja Freliha da bi presenetili favorizirane domačine. Ivančna Gorica : Žiri = 3 : 0 (1:0)
Kljub visokemu porazu, nad igro rumenih ne smemo biti razočarani. Ob dokaj čvrsti obrambi so pokazali tudi željo po zadetku, kljub temu da jim je nasproti stala vodilna ekipa na lestvici.