Ivančna Gorica vsaj za razred boljša od domačinov

Na prvi domači tekmi v Žireh v novi sezoni so zmagali gostje iz Ivančne Gorice. Istoimenska ekipa je bila vsaj za razred boljša nasprotnica. Žiri : Ivančna Gorica = 0 : 3 (0:2) ; Davek neizkušenosti so domači plačali že v 2. minuti, ko so si gostje že v 5. sekundi tekme priigrali 11-metrovko. Snoj je bil zanesliv izvajalec penala. Šele po petnajstih minutah, ko je bilo že 0:2, so se domači nekoliko otresli pritiska gostov. Šele v 2. polčasu, ko je Ivančna Gorica zaradi visokega vodstva nekoliko popustila, so imeli tudi rumeni nekaj od igre, celo par priložnosti za zadetek. Kljub visokemu porazu, domačim ne moremo nič očitati. Proti precej boljšemu nasprotniku so se borili po najboljših močeh.