Je čas za prvo domačo zmago?

Po prvi zmagi v sezoni konec septembra v Šenčurju, so bili rumeni na vsaki tekmi blizu zmage ali točke. Ljubljanki Arne Tabor je na 2:2 izenačil v 92. minuti. V Ivančni Gorici so rumeni proti ekipi, ki je v sezoni 2007/08 igrala celo v 1.SNL, držali izid 1:1 vse do 70. minute. Preteklo soboto so v Stažišču s Savo, ki je sredi avgusta v Žireh zmagala s 5:1, bili od zmage oddaljeni le nekaj minut. Domači so na 1:1 izenačili v 87. minuti.
Jutri na stadion Polje (tekma se začne ob 15. uri) prihaja ljubljanska Svoboda s katero so se Žirovci letos pomerili že trikrat. Nasprotnike z Viča rumeni še niso premagali. Sreča, ki jo v zadnjih tekmah varovanci trenerja Freliha niso imeli, se slej ko prej tudi obrne. Na prvenstveni lestvici je Svoboda le mesto pred Žirmi.