Ostal je le vonj po uspehu

Kljub lepemu sončnemu vremenu, je bila igralna površina za igralce dokaj neugodna. Oktobrsko deževje in večje število odigranih tekem v tistem obdobju, je na igrišču pustilo posledice.
Domači so današnjo tekmo začeli zelo previdno. Z obrambno postavitvijo so gostom sicer prepustili iniciativo, vendar si v prvem polčasu niso ustvarili pravih priložnosti. V tem obdobju smo zabeležili le eno resno posredovanje domačega golmana Šuligoja, ko je strel pod prečko odbil čez gol. Večih priložnosti ni bilo niti pred nasprotnim golom. Na srečo in veselje domačih privržencev so Žirovci v 24. minuti uspeli spraviti žogo za hrbet vratarja Sitarja. Dokaj s kota nekje z roba šestnajsterca je s pravim evrogolom, domače v vodstvo popeljal Rok Domijan. Glede na prikazano igro in rezultat po prvem delu, je ob polčasu zadišalo po rezultatskem uspehu. Žiri : Bled = 1 : 2 (1:0) ; V nadaljevanju je domačim pojemala koncentracija in moč. Blejci so vse bolj pritiskali na domačo obrambno vrsto. Po storjenem prekršku tik pred kazenskem prostorom, je Stanko s prostega strela uspel izenačiti. Dvajset minut pred koncem srečanja je Stanko še z drugim golom (11-metrovka) zapečatil usodo domačih. Tik pred koncem tekme so igralci trenerja Freliha izpeljali par obetavnih akcij, vendar brez uspeha.