Prehud poraz na uvodni tekmi sezone

Po dveh sezonah igranja v Gorenjski ligi, so se Žirovci vrnili v 3. ligo. Žal se uvodna tekma v sezono ni končala po željah domačih. Žiri : Sava = 1 : 5 (1:1) ; Prva polovica prvega polčasa je pripadla gostom s Kranja. Plod te igre je bilo tudi njihovo vodstvo. V 18. minuti je domačega golmana premagal Ivanuša. V drugem delu prvega polčasa so rumeni vzpostavili ravnotežje in bili celo nekoliko nevarnejši. Za veselje domačih ob izenačenju v 29. minuti je poskrbel Dejan Marinac. Drugi polčas so domači začeli zelo nezbrano. Dokaj na hitro so prejeli tri zadetke (48., 56. in 58. minuta) in upanje o uspešnem začetku nove sezone je splavalo po Savi. V samem zaključku tekme so imeli Žirovci še nekaj priložnosti za ublažitev visokega poraza, vendar so bili neuspešni.