S hat-trickom Pivka Žiri v četrt-finalu pokala

Pokalno srečanje v Šenčurju, kjer igra DLN domače tekme, so Žirovci začeli s precej spremenjeno postavo. V prvi enajsterici je bilo komaj polovico igralcev, ki običajno začenjajo tekme. V prvem polčasu smo gledali precej raztrgano igro z veliko napakami na obeh straneh. DLN : Žiri = 1 : 4 (0:1) ;  Dosti bolje ni bilo niti v nadaljevanju. Zaradi boljše fizične pripravljenosti so si Žiri v drugem polčasu ustvarile več priložnosti. Tekmo je odločil strelsko zelo razpoloženi Tadej Pivk s tremi zadetki. Med strelce se je vpisal še Rok Domijan. Zaradi kartonov in poškodb so Žiri danes nastopile brez pravega vratarja. Glede na to, da Uroš Šuligoj nima pravih golmanskih izkušenj, se je danes izkazal za zelo solidnega čuvarja mreže. Z današnjo zmago so se Žiri v svoji zgodovini še devetič uvrstile vsaj v četrt-finale pokala Gorenjske.