Šenčur v Žireh ostaja nepremagan že skoraj 25 let

Če so Žirovci prejšnji teden v Ajdovščini remizirali že skoraj dobljeno tekmo, bi se včeraj slika skoraj ponovila v obratni vlogi. Gostje iz Šenčurja so z dvema goloma razlike vodili do 67. minute, nakar sta Jaka Bric Krolnik in Nace Eržen uspela izid poravnati. Le minuto pred koncem so gostje še v tretje premagali domačega rezervnega vratarja Poljanška in preprečili veselje domačih. Žiri : Šenčur = 2 : 3 (0:0); Kljub porazu velja pohvaliti domače, saj so se ekipi z vrha lestvice upirali zelo zdesetkani. Več kot pol ekipe prve postave je bilo včeraj odsotnih zaradi poškodb in kartonov. Gostje s kranjskega obrobja tako tudi po včerajšnji tekmi ostajajo nepremagani v Žireh. Rumeni so jih doma zadnjič premagali 29.10.1994 z izidom 4:1.