Soliden nastop pred odhodom na priprave

V soboto so pripravljalne tekme igrali tako mladinci kot člani. Ekipa U19 se je v Kranju na umetni travi pomerila s kadeti Zarice Kranj. Vendar je bila tudi ekipa trenerja Mlakarja sestavljena pretežno s kadeti, saj so nastopali v odsotnosti treh najboljših, ki so se pridružili članom. Mlakar je bil zadovoljen z igro in rezultatom, saj so zmagali s 3:1.
V istem času so bili aktivni tudi člani. Gostovali so v Biljah pri istoimenski ekipi, katera nastopa v 3. SNL-zahod. Bilje : Žiri = 2:1 (0:1); V prvem polčasu so bili rumeni vsaj enakopraven nasprotnik Imeli so celo kakšno priložnost več. V enem od hitrih protinapadov je Nace Mlakar zadel za vodstvo. V drugem polčasu so bili domačini nekoliko boljši nasprotnik in premoč kronali z dvema zadetkoma.