Tudi v drugem krogu za pokal – 1:1

V sredo, 10. oktobra so bile tekme četrt-finala mladinskega pokala MNZG Kranj. Tako kot v prvem krogu se je tekma Žirovcev po 90 minutah končala z izidom 1:1. Takrat je bila sreča pri izvajanju penalov na strani rumenih, tokrat pač ne. Po vsega štirih dneh (ko so člani gol za izenačenje prejeli v 92. minuti) se je scenarij ponovil tudi na mladinski tekmi. Žiri : Sava = 1 : 1 (1:0) – 1:4 (po 11m.) Gol za vodstvo Žirovcev, ki je trajalo do 92. minute) je že v 14. minuti dosegel Jan Švigelj. Pri izvajanje 11-metrovk je bil uspešen le Sašo Kranjc. Ekipo trenerja Koblarja je vseeno potrebno pohvaliti, saj Kranjčani igrajo v 2.SNL, medkem ko Žiri nastopajo v Gorenjski ligi. V pol-finale so se ob Savi uvrstili še Triglav, Šenčur in Železniki.