V dveh dneh dve zmagi z ekipo Šk.Loka-Medvode

Ekipi U19 iz Škofja Loka-Medvod in Žiri sta se dvakrat srečali v razmaku vsega pet dni. Po ligaškem porazu v nedeljo, so se rumeni včeraj Ločanom oddolžili v pokalnem tekmovanju. Obe tekmi sta bili v Medvodah. Žirovci so povedli z golom Saša Kranjca že v šesti minuti. Še pred polčasom so domači izid izenačili in do konca se izid ni več spremenil. O zmagovalcu so odločile enajstmetrovke, kjer pa so bili Žirovci uspešnejši. Šk.Loka-Medvode : Žiri = 5 : 3 (po penalih) sicer 1 : 1 (1:1).
Dan prej, v sredo 19.9., so bili aktivni tudi st.dečki. Še s tretjo zaporedno zmago so se zavihteli na trenutno drugo meso v 2.GNL. Tudi njihov nasprotnik je bila Šk.Loka-Medvode. Zmago so si zagotovili že v prvem polčasu, v nadaljevanju so gosti poraz le ublažili. Žiri-Ledine : Šk.Loka-Medvode = 3 : 1 (3:0).  Dva zadetka je dosegel Miha Mravlja, prvi strelec lige, enega pa Lovro Vehar Menegatti.