Z Lescami še tretjič neodločeno

Mladinci so danes zaokrožili še en zelo uspešen vikend za žirovske nogometaše. Vodilne v ligi Lesce tudi v tretje niso uspele premagati Žirovce. Lesce : Žiri = 1 : 1 (0:1) ; Vse tri medsebojne tekme so se letos končale neodločeno. Z golom Matica Drmote so rumeni vodili od 6. do 67. minute, ko so domači uspeli izid izenačiti. Dečki U15 so še šestič v sezoni zmagali z dvomestnim številom golov. Vsakič brez prejetega. Žiri-Ledine : Triglav(beli) = 14 : 0 (7:0) ;  Osem zadetkov je dosegel Miha Mravlja. V celi sezoni že 58, kar je več kot dve tretjini vseh ekip v ligi. Med strelce so se vpisali še Dejan Perko (2), Lovro Vehar Menegatti, Oskar Danjel Brus, Jan Gantar in Jakob Trček. Včeraj so bili uspešni tudi dečki U13. Žiri : Britof = 8 : 1 (3:1) ; V svoji skupini so zmagali brez izgubljene točke.