50. članski zadetek Tineta Šuligoja

V prve pol ure današnje tekme nismo videli veliko zanimivega, brez resnih priložnosti na obeh straneh. V 35. minuti je strel Naceta Eržena z 20 metrov končal za hrbtom vratarja Jelovčana. To je bil tudi edini zadetek v prvih 45 minut tekme. V začetku drugega polčasa so domači dosegli še dva zadetka z 11-metrovk. Prvo je realiziral Zoran Gligorevič, drugo pa Nace Eržen. Vmes so gosti z edinim zadetkom na tekmi izid znižali na 2:1. Po tretjem golu rumenih, je igra gostov povsem razpadla, in Žirovci so še trikrat zadeli. Žiri : Škofja Loka = 6 : 1 (1:0). Tine Šuligoj je dosegel 50. članski zadetek, na katerega smo čakali kar 17 mesecev. Njegov strelski post je trajal 27 tekem oziroma 1475 minut.  Še daljše obdobje (43 tekem) brez doseženega zadetka je prekinil Rok Burjek. Danes pa se je med strelce vpisal kar dvakrat.