Adria prvič boljša od Žirov

Gostovanje na severni Primorski se Žirovcem ni razšlo po načrtih. Adria si je zmago priigrala v zadnjih desetih minutah. Po vodstvu domačih v 17. minuti, je za Eksist Žiri izenačil David Frelih v 71. minuti. Da Žirovci niso domov odnesli točko je poskrbel Vili Komel, ko je sedem minut pred koncem postavil končni izid. Adria : Žiri = 2 : 1 (1:0); Frelih, strelec izenačujočega zadetka, bo zaradi prejetega rumenega kartona izpustil zadnjo tekmo v sezoni. Po dveh zmagah Žirov in dveh neodločenih, so Mirenčani včeraj prvič premagali Žiri. Na prvenstveni lestvici pred zadnjim krogom Eksist Žiri ostaja na 11. mestu. V primeru zmage Rumenih in poraza Adrie v zadnjem krogu, pa bi Žiri napredovale na končno 10. mesto.