Blizu zmage pri vodilnih Lescah

Le malo je manjkalo, da bi mladinci Žirov Lescam zadali prvi poraz, in to na njihovi zelenici. Lesce : Žiri = 2 : 2 (0:1). Gol za izenačenje so domači, vodilni na prvenstveni lestvici, dosegli v izdihljajih tekme (93. minuta). Fantje trenerja Koblarja, pred zadnjim jesenskim krogom, ostajajo na tretjem mestu.
Od vseh žirovskih ekip so bili jeseni 2018 najuspešnejši starejši dečki. Po porazu v prvem krogu so nanizali deset zmag s skupno gol razliko 74:6. Danes so na Polju klonili še Jeseničani. Žiri-Ledine : Jesenice = 7 : 0 (4:0) ; Mlajši dečki pa so edini, ki so v predprazničnem vikendu zabeležili poraz. V Kranju so neodločen izid držali še osem minut pred koncem, nakar jim je popustila koncentracija. Zarica : Žiri = 4 : 2 (1:1)