Bohinj ostaja na prvem mestu

Derbi 18. kroga v ligi za prvaka ni prinesel zmagovalca. Žiri : Bohinj = 1 : 1 (1:0) ; Na tekmi vodilnih ekip so že v 10. minuti povedli domači. Gol je dosegel Zoran Gligorevič, po odhodu Naceta Eržena v Savo, najboljši strelec rumenih. Pravi boj za prvenstvene točke se je razplamtel v drugem polčasu. Gosti z Bohinjske Bistrice so bili vse nevarnejši, nekaj zrelih priložnosti pa so imeli tudi domači. Deset minut pred koncem je Bohinjcem uspelo izenačiti. V samem zaključku tekme sta imeli obe ekipi še po par zreli priložnosti za zmago ene ali druge ekipe. Glede na prikazano je remi tudi najprimernejši izid.
Danes so Žirovci odigrali 600. ligaško tekmo v samostojni Sloveniji. Prvo so odigrali v Kočevji 25.8.1991. V prvem krogu takratne 2. SNL so izgubili z 1:0.