Deseta zaporedna ligaška zmaga

Po prvem krogu drugega dela GNL (liga za prvaka) so Žiri pred drugo-uvrščenim Visokim povečale prednost na 13 točk. Danes so rumeni dosegli že deveto zaporedno zmago. Naklo : Žiri = 0 : 2 (0:0) V ligaškem tekmovanje pa je serija zmag dosegla že številko 10. To je tudi najdaljša serija v zgodovini kluba. Pred rekordno serijo ki se je začela lani 30. septembra v Velesovu, je bila z osmimi zaporednimi zmagami pomladi leta 1991.
Za današnjo tekmo v Naklem ni bilo prav veliko zanimanja, saj je bilo na tekmi več igralcev kot gledalcev (20). Žirovci so povedli v 52. minuti po uspešno izvedeni enajstmetrovki. Strelec je bil Nace Eržen. Pet minut pred koncem tekme je Blažič z avtogolom postavil končni izid tekme.