Dve mednarodni zmagi na pripravah v Umagu

Člansko moštvo se je skupaj z mladinci v četrtek odpravila na podaljšan delovni vikend v Umag na Hrvaško obalo. V zdaj že tradicionalni bazi je ekipa odigrala dve tekmi in opravila štiri treninge na zelo dobro pripravljenih igriščih.
Prvi tekmec je bila ekipa NK Moela (Umag CRO). Tekma je bila odigrana v zelo vetrovnem vremenu. Po precej izenačenem prvem polčasu so naši fantje v drugem stopili na plin in tekmo zmagali z izidom 4:1.
V drugi tekmi pa je bila nasprotnik naših ekipa Stammtisch (AVT). Po zelo dobri predstavi so rumeni tudi to tekmo dobili. Rezultat je bil 3:0.
Članski trener Boris Frelih se še enkrat zahvaljuje gostiteljem v Umagu, ki so nogometašem in trenerjem NK Žiri omogočili, da so se lahko štiri dni ukvarjali samo z nogometom.
S tem so fantje zaključili glavni del priprav na začetek spomladanskega dela prvenstva. Sedaj pa prehajajo v standarden ritem treningov in prvenstvenih tekem. Člane prva tekma čaka v soboto, 31.3. z gostovanjem v Škofji Loki.

Komentarji