Kljub porazu ni bilo razočaranja

Žiri so danes gostile še eno od ekip, ki meri na sam vrh prvenstvene lestvice. Žiri : Bravo = 1 : 3 (0:2) ; Po štirih krogih sta na prvih dveh mestih brez izgubljene točki ekipi, ki sta gostovali v Žireh.To je podatek, ki nekako opravičuje domače poraze. Kljub (zopet) zgodaj prejetemu zadetku, ko je bil vratar Krvina premagan že v 7. minuti, so domači prikazali všečno in pogumno igro. Do polčasa so bili gostje iz Ljubljane morda le za odtenek boljši nasprotnik. Podoben nogomet smo gledali tudi v nadaljevanju. Kvaliteta dobre ekipe pa je v tem, da znajo izkoristiti najmanjše napake nasprotnika. Pri rezultatu 0:3 so Ljubljančani zakrivili 11-metrovko. Jaka Bric Krolnik nad katerim je bil izveden prekršek, je uspešno izvedel penal za končnih 1:3.