Lapanje s prvencem potrdil tretjo zaporedno zmago

Že v prvem polčasu, ki se je sicer končal brez zadetkov, so bili domači nekoliko nevarnejši. Res pa je, da so v prvih 45 minutah najlepšo priložnost za zadetek imeli gosti. Njihov napadalec se je na tridesetih metrih pred golom znašal sam pred vratarjem Rakovičem, ga lobal, k sreči pa je žoga zgrešila gol. Takoj po odmoru so rumeni močno pritisnili in lepe akcije z ogrožanjem gostujočega gola so se kar vrstile. V 72. minuti je Boštjan Frelih uspel iznajdljivo in spretno premagati golmana Haliloviča. Tri minute pred koncem tekme je bila zmaga potrjena. Za končnih 2:0 je poskrbel Jaka Lapanja z lepim strelom z razdalje 25 metrov. To je bil njegov prvi zadetek v dresu Žirov. Žiri : Sava = 2 : 0 (0:0)