Mladinci do 4. zmage v nizu

Današnja zmaga mladincev na Zarici v Kranju je bila že četrta zaporedna. Zmagoviti niz so igralci trenerja Ludvika Peternelja začeli z zadnjo jesensko tekmo. Sledili so uspehi na treh aprilskih tekmah. Na velikonočni ponedeljek so gostovali na Jesenicah. Ker glavno igrišče Pod Mežakljo zaradi dežja ni omogočalo normalne igre, so tekmo odigrali na umetni travi. Žiri so zmagale z 2:1. Prejšnjo nedelo so razveselili domače občinstvo z zmago nad kranjsko Savo. Odpor gostov so strli šele v drugem polčasu in na koncu slavili s 3:0. Trenutno zadnjo zmago so dodali danes na drugem koncu Kranja. Tudi Zarico so odpravili s 3:0. Na letošnjih treh tekmah se je med strelce vpisalo kar šest igralcev. Po dva zadetka sta dosegla oba Jakoba, Oblak in Trček. Nejc Špik, Valter Pečelin, Mark Jereb in Ožbolt Klemenčič pa so bili uspešni po enkrat.
Manj uspešni so bili st.dečki. Po zmagi prejšnjo nedeljo nad Zarico (2:1), so danes izgubili v Lescah. Domači, ki za vodilnimi Jeseničani zaostajajo zgolj točko, so tekmo dobili s 3:1. Častni gol za Rumene je dosegel Jan Poljanšek.