Mladinci v finalu pokala MNZG Kranj

Mladinci so pripravili veliko presenečenje, če že ne senzacijo, v polfinalu gorenjskega pokala. V Kranju so premagali najboljšo gorenjsko ekipo. Triglav : Žiri = 3:3 (0:0) – penali 1:3 ; Strelci so se razživeli šele v drugem polčasu. Z dvema zadetkoma Naceta Mlakarja in enim Naceta Eržena so rumeni do 67. minute vodili celo s 3:0. Triglav je do izenačenja prišel v zadnji minuti. Finalista so potem določili streli z 11 metrov. Pri tem je bil glavni junak gostov golman Ambrož Cigale, ki je ubranil kar dva penala. Med izvajalci pa so bili uspešni Dolenc, Krolnik in Potočnik.
V pokalnem tekmovanju letos sodeluje 9 ekip. Štiri nastopajo v gorenjski ligi, tudi Žiri, štiri v 2. slovenski in Triglav v 1. slovenski mladinski ligi (SML). Žiri se bodo v finalu srečale z ekipo Jesenice-Bled. Do finala je ekipa trenerja Mlakarja izločila dve najmočnejši gorenjski ekipi. Poleg Triglava še Šenčur, trenutno na tretjem mestu v 2.SML.