Nedelja prinesla dve zmagi

Obe selekciji, katerih tekmovalni dan je nedelja, sta zabeležili zmagi. V dopoldanskem času so st.dečki (U15) z minimalnim izidom odpravili kranjske orle. Žiri : Triglav = 1 : 0 (0:0); Rumeni so odpor gostov odpravili šele v drugem polčasu. Za zmago vodilne ekipe na prvenstveni lestvici je v 61. minuti zadetek dosegel Jan Poljanšek. Ekipa trenerja Urbana Mlakarja ima še naprej tri točke prednosti pred Jeseničani, ki so prav teko zabeležili domačo zmago. Poljanšek pa je z 19. doseženim zadetkom v sezoni prvi strelec lige.
Mladinci pa so bili na Visokem prepričljivo boljši od domačih vrstnikov. Visoko : Žiri = 0 : 3 (0:2); Dva zadetka je dosegel Lenart Vehar Menegatti. Enega takoj na začetku, drugega ob samem koncu tekme (3. in 90. minuta). Vmes je bil uspešen še Valter Pečelin. Ekipa U19 se je utrdila na 3. mestu.