Neodločen izid držali vse do 86. minute

Ko je že kazalo, da bodo domači zdržali do izvajanja 11-metrovk, je pet minut pred koncem četrtfinalne tekme pokala MNZG Kranj, Istenič goste popeljal v vodstvo. Za končni izid je v zadnji minuti zadel še Poplatnik. Žiri : Zarica = 0 : 2 (0:0) ; Disciplinirana igra domačih v obrambi gostom ni dovolila prav veliko priložnosti. Kranjčani so bili še najnevarnejši iz prekinitev. Rumeni si v prvem delu niso ustvarili nobene zrele priložnosti. V nadaljevanju so si upali nekoliko več in si tako ustvarili nekaj pol priložnosti. Edina prava, ki je res zadišala po zadetku, se je ponudila Erženu. V 64. minuti je na sredini znotraj šestnajsterca močno udaril po žogi, vendar je vratar Božič uspel nevaren strel ukrotiti. Kljub temu, da kranjski drugoligaš ni bil na nivoju druge lige, Žirovci za današnji nastop zaslužijo pohvalo. Ta velja tudi za trenerja Freliha, saj je bila ekipa blizu uspeha.