Obdobje jubilejev

Člani so se z zmago na Godešiču še utrdili na prvem mestu. Kondor : Žiri = 1 : 3 (0:0) ; Do uspeha ni bilo tako lahka priti, kot kaže rezultat.Rumeni so bili do 64. minute v rezultatskem zaostanku, ko je za izenačenje poskrbel Zoran Gligorević. Zmago je Žirem zagotovil rezervist Jan Koblar (v igro je vstopil v 52. minuti) z zadetkoma v 71. in 90. minuti.
Današnja zmaga je 300. ligaška v 33 tekmovalnih sezonah. Tukaj niso štete rekreativne občinske lige v obdobju 1977 do 1988. Tekma v Godešiču je prinesla še drugi jubilej. Drugi gol Jana Koblarja za 1:3 je bil hkrati 1000. ligaški zadetek v samostojni Sloveniji. Na sredini tekmi v Bitnjah je do dveh jubilejev prišel tudi Nace Eržen. Gol za 0:1 je bil njegov 100. za NK Žiri “velikega” nogometa (U15, U17, U19 in člani). Njegov drugi zadetek za 0:3 pa je bil njegov 50. članski. Do 100. zadetka “velikega” nogometa je prejšnji mesec na tekmi v Železnikih prišel tudi strelec današnjega prvega gola, Zoran Gligorević.