Poraz na preveč nervozni tekmi

Današnja nasprotnika sta se srečala šele drugič v zgodovini. Žirovci so obe srečanji izgubili brez doseženega zadetka.
Postojna : Žiri = 2 : 0 (2:0); Preden se je tekma dobro začela, so domači že vodili. V 4. minuti je za domače v polno zadel Romario. Tudi drugi zadetek v 34. minuti je dosegel domači kapetan. V prvem polčasu je Postojna imela še par zrelih priložnosti za povišanje vodstva, k sreči pa so ostale neizkoriščene. V nadaljevanju sta sta bili ekipi enakovrednejši. Žal pa je v ospredje stopila nervoza, in preveč prekrškov. Tekma se je na koncu skoraj izrodila. Rezultat tega sta bili dve težji poškodbi. Maj Kristan je z igrišča odšepal, Seven Roclydea (Postojna) pa so odnesli z nosili.
Kljub porazu so Rumeni zadržali 7. mesto z dvema točkama naskoka pred prvim zasledovalcem.