Lanski vice prvaki niso dovolili presenečenja

Razmerje moči na včerajšnji tekmi je bilo bolj izenačeno, kot kaže rezultat. Žiri : Ilirija = 0 : 3  (0:1) ; V prvem polčasu so bili gosti iz Ljubljane za odtenek boljši nasprotnik. Domači zmaji so se organizirano branili, žal pa so bili v 34. minuti za trenutek nezbrani. Po izvedbi kota, domači branilci niso uspeli izbiti žoga, kar je izkoristil Urtelj, ki je iz neposredne bližine žogo poslal v gol. V nadaljevanju so se rumeni povsem sprostili in bili enakovredni nasprotnik. Ustvarili so si celo nekaj polpriložnosti za izenačenje, žal pa 15 minut pred koncem prejeli še drugi zadetek. Končni rezultat so Ljubljančani postavili v zadnjih sekundah tekme. Kljub relativno visokemu porazu, so si Žirovci prislužili aplavz zvestih privržencev za srčno in borbeno igro. Ilirija je v lanski sezoni v 3. ligi zasedla odlično 2. mesto.