Pošteno namučili favorizirane domačine

Prikazana igra na današnji tekmi v Ivančni Gorici nikakor ni odsev položaja obeh ekip na prvenstveni lestvici. Ivančna Gorica : Žiri = 2 : 1 (0:0) ; V prvem polčasu, ki se je sicer končal brez zadetkov, so imeli Žirovci več zrelih priložnost za dosego zadetka. Že v drugi minuti nadaljevanja pa je Anželj zadel za vodstvo domačih. Izkoristil je dober predložek z leve strani in strelom z glavo premagal sicer danes zelo dobrega vratarja Zupeta. Vsega šest minut kasneje je Nace Eržen razveselil skupino zvestih navijačev svoje ekipe. Izid je izenačil z diagonalnim strelom po tleh z levega roba kazenskega prostora. Po izenačenju so domači vse bolj pritiskali na obrambo gostov. V 70. minuti je Šajn z udarcem iz voleja zadel za končno zmago Ivančne Gorice. Vso pohvalo vsej ekipi, vsem igralcem in trenerju Frelihu za borbeno in tudi gledljivo igro rumenih. Domači rdeče-beli (vodilni na lestvici) so se zelo namučili, da so premagali ekipo z dna lestvice.