Praznično vzdušje na praznično soboto

Velikonočna sobota je na stadionu Polje pritegnila precejšnje število gledalcev. Na dokaj enakovredni tekmi so bili domači srečnejši in spretnejši. Žiri : Rudar = 1 : 0 (0:0); V prvem polčasu so imeli knapi dve izraziti priložnosti, ko se je napadalec sam znašel pred vratarjem Šuligojem. Prvič je bil uspešnejši vratar, drugič pa je po lobu preko golmana, s praznega gola žogo odbil Mrvar. V drugem polčasu pa so največje priložnosti pripadale Žirovcem. V 70. minuti se je sam pred gostujočim golmanom Radičem znašel Nace Eržen, vendar je njegov strel zaustavila vratnica. Za navdušenje na tribuni in vodstvo z 1:0 je v 78. minuti poskrbel Zoran Gligorevič, ki je le tri minute pred tem zamenjal Kavčiča. Štiri minute kasneje je spretni Krolnik (danes eden najboljših igralcev na terenu) izsilil prekršek v kazenskem prostoru. Žal je bil Žiga Eržen pri strelu z 11-ih metrov neuspešen.
To je bila tudi prva tekma, ko vratar Šuligoj ni prejel zadetka. Žiri so se z zmago ponovno otresle zadnjega mesta.