Praznih rok z gostovanja na Bledu

Po dveh zaporednih zmagah rumenih, so bili apetiti po novih točkah razumljivi. Tudi začetek tekme je dal vedeti, da se Žirovci niso prišli le braniti. Po hudi napaki v obrambi, ko je v 18. minuti spodrsnilo Goranu Gligoreviču, so domači prek Čamdžića prišli v vodstvo. Končni izid je bil postavljen v 35. minuti. Bled : Žiri = 2 : 0 (2:0). Kljub temu, da je zmaga domačih zaslužena, ne moremo reči, da je rezultat pravi odraz dogodkov na igrišču. Priložnosti za zadetke so bile tako na eni kot na drugi strani. Domačim je uspelo dvakrat zadeti v polno, gostom pač ne.
Tekmo v deževnem vremenu je spremljalo vsega 50 gledalcev. Kljub relativno praznim tribunam, so Žirovci imeli precej podpore, saj je bilo med gledalci več kot polovica privržencev rumenih. Pohvaliti velja organizatorje za odlično pripravljeno igralno površino.