Rekorden obisk na derbiju začelja

Klub temu da je bila včerajšnja tekma na Velikonočno soboto, ali pa prav zaradi tega, si je derbi začelja ogledalo rekordno število gledalcev. Srečanje nasprotnikov z dna lestvice, v prvem polčasu ni posebej navdušila. Kmalu v nadaljevanju so domači povedli preko Jake Brica Krolnika. Rumenim se je poznala odsotnost kreatorjev igre. Vzrok so bili poškodbe in karoni. Sledile so priložnosti gostov in v 64. minuti jim je uspelo izenačiti. Žiri : Sava = 1 : 1 (0:0) ; Na koncu je bilo še nekaj priložnosti za zmago enih ali drugih, vendar se rezultat ni več spremenil. Neodločen izid je tudi najprimernejši glede prikazanega na igrišču. Če so Žiri po osvojenih točkah še vedno na začelju, pa velja pohvaliti gledalce, saj ima letos boljši obisk v 3.SNL-center na domačih tekmah, le Zagorje.