Rekordno število zadetkov

V drugem krogu 3.SNL-zahod je padlo rekordno število zadetkov. V poprečju več kot pet na tekmo, v Mirnu na tekmi med Adrijo in Brdami celo enajst. Žal so bile Žiri edine, ki niso dosegle niti enega. Rumeni so morali še drugič v tej sezoni priznati premoč nasprotniku. Eksist Žiri : Fama Vipava = 0 : 3 (0:1); Prvi zadetek so Vipavci dosegi ob koncu polčasa, po uspešno izvedeni enajstmetrovki, potem ko je Blaževič napravil prekršek v kazenskem prostoru. Do drugega zadetka so gostje prišli v 65. minuti. Po izgubljeni žogi na sredini igrišča so uspešno izvedli hiter protinapad. Pred zadnjim zadetkom, ki je padel v 86. minuti, so imeli Žirovci najlepšo priložnost za znižanje na 1:2. Bracovič se je v 70. minuti sam znašel pred vratarjem Željkom, kateri je refleksno preprečil veselje domačih. Sobotna tekma je bila prva uradna, katere rezultat so gledalci lahko spremljali na velikem elektronskem semaforju.