Sanjski debi Saša Kranjca

Po osvojitvi naslova prvakov MNZG Kranj prejšnjo soboto, so in bodo vse preostale ligaške tekme služile kot priprava na kvalifikacije za vstop v 3. ligo, ohranjanje visokega nivoja igre s podaljševanjem niza zmag in nepremaganosti ter vpeljevanje mladih igralcev v prvo moštvo. Danes so v članski zasedbi debitirali kar trije mladinci letnik 2001. Med njimi tudi Sašo Kranjc, ki je na prvi uradni tekmi potreboval vsega pet minut, da se je vpisal tudi med strelce. Žiri : Naklo = 5 : 0 (3:0) ; Po en zadetek so danes dosegli še: Anže Čuk, Rok Burjek, Goran Gligorević in Nace Eržen. Z današnjo tekmo, bila je osma v sezoni ko so rumeni dosegli pet ali več zadetkov, so podrli še en klubski rekord. Prvič v 44 letni zgodovini članskih nastopanj, so v eni sezoni presegli 70 doseženih ligaških zadetkov. Dosedanji rekordni dosežek je iz sezone 2001/02, ko je žirovska ekipa dosegla 69 zadetkov.