Še tretja prepričljiva zmaga

Po slabem začetku, ko so Žiri na treh tekmah osvojile le eno točko, so se rumeni prebudili. Danes so zabeležili še tretjo zaporedno zmago brez prejetega zadetka. Žiri : Visoko = 3:0 (1:0) ;
Po vodilnem zadetku v 10. minuti, ko je v polno zadel Dimche Shoposki, si ekipi nista priigrali večjih priložnosti vse do zaključka prvega polčasa. Par minut pred odmorom se je Visokem ponudila izredna priložnost za izenačenje, ko je bilo težje zgrešiti kot zadeti. Pri neoviranemu strelu z glavo s petih metrov, je žoga zletela tik nad prečko. V nadaljevanju je zaradi igranja z roko v šestnajstercu gostujočega igralca, sodnik pokazal na belo točko. Zanesljiv izvajalec je bil Nace Eržen. Končni izid je v 70. minuti postavil Anže Kavčič.
Tako izenačene lige za gorenjskega prvaka še ne pomnimo. Na polovici jesenskega dela je razlika med prvim in devetim vsega tri točke.