Še tretjič v sezoni igrali 1:1

Šenčur je ekipa s katero imajo Žiri največ medsebojnih srečanj pod okriljem NZS. Med vsemi sodelujočimi letošnje 3.SNL-zahod, pa imajo Rumeni prav s Šenčurjem najslabšo bilanco. Na 12-ih srečanjih 3. lige so včeraj Žiri šele tretjič ostale neporažene. Edino zmago so si igralci trenerja Freliha priborili v Šenčurju, septembra 2018, ko je bilo 0:1. Šenčur trenutno zaseda tretje mesto. Z upoštevanjem teh podatkov, morajo biti Žirovci z izidom včerajšnje tekme zadovoljni. Eksist Žiri : Tinex Šenčur = 1 : 1 (0:0); Oba zadetka sta bila dosežena v začetku drugega polčasa. Šenčur je povedel prek Kačarja v 51. minuti. Osem minut kasneje je s svojim prvim zadetkom za Žiri na tekmah pod okriljem NZS dosegel Nejc Jaka Čemažar. Sicer je svoj prvi oziroma edini zadetek dosegel v predkrogu letošnjega Pokala Pivovarne Union proti Poletu. Po devetih krogih s samo dvema porazoma ostajajo Žiri v zgornji polovici lestvice.