Še v tretje ostali brez točk

Kljub napovedanemu slabemu vremenu, ki pa med tekmo niti ni bilo, se je danes na stadionu Polje zbralo precejšnje število gledalcev. Žal niso bili nagrajeni z uspehom svojega moštva. Žiri : Zagorje = 1 : 2 (1:1) ; Po izenačenem prvem polčasu, smo v drugem spremljali odprt boj za zmago na obeh straneh. Gostje so napadali na strnjeno obrambo, domači pa so pretili predvsem s protinapadi. Ko je že kazalo na delitev točk, je Zupančič v 86. minuti dosegel odločilni gol za zmago Zagorja. Na svoji 30. tekmi pod okriljem NZS je gol za rumene dosegel Zoran Gligorević po samostojnem prodoru. Žiri so danes odigrale 700. ligaško tekmo od vzpostavitve enotnega tekmovalnega sistema na Gorenjskem (1988). V tem obdobju so zabeležili 300 zmag, 260 porazov in 140 remijev z gol razliko 1241:1020.