St. dečki ostajajo neporaženi

Nogometni vikend se je za Žirovce končal šele danes. St. dečki so predzadnjo (zadnjo domačo) tekmo v jesenskem delu odigrali v deževnem vremenu. Tako kot prejšnji teden so ob polčasu zaostajali, na koncu pa iztržili točko. Po zaostanku z 2:4 je Žan Poljanšek z dvema zadetkoma v 48. in 50. minuti izid izenačil, nato pa prejel rdeči karton. Poljanšek je dosegel tri zadetke, enega pa Mikael Aleksi Medic. Oslabljena ekipa trenerja Leskovca je do konca tekme uspela zadržati neodločen izid. Žiri : Preddvor-Visoko = 4 : 4 (2:3) ; Pred sredinim derbijem v Kranju s Triglavom, ostajajo rumeni neporaženi.
Ml. dečki so v soboto prišli še do druge, tudi tokrat izdatne zmage. Zarica U12 : Žiri = 0 : 5 (0:2)  ; Slabše se je včeraj izšlo mladincem. Kljub velikemu številu gledalcev na stadionu Polje, so morali priznati premoč ekipi s sotočja Sor in Save. Žiri : Škofja Loka-Medvode = 1 : 3 (1:2) ; Domači so sicer povedli preko Blaža Freliha, nato pa popustili.