Suvereno do četrte zmage

Toplo oktobrsko popoldan je na tribune stadiona Polje privabilo 150 gledalcev. Domači so odločno krenili v napad že od samega začetka, saj je  Nace Eržen že v 3. minuti stresel prečnik. Za vodstvo po prvem polčasu je poskrbel Anže Kavčič, ki je izkoristil povratno žogo in z roba šestnajsterca zatresel gostujočo mrežo. Še pred prvim zadetkom so si Žiri ustvarile še tri 100% priložnosti, ki pa so žal ostale neizkoriščene. Takoj na začetku drugega polčasa so imeli gosti najlepšo priložnost, ko se je njihov napadalec sam znašel pred golmanom. Čuvar mreže rumenih Žiga Krvina, je z odličnim posredovanjem rešil izenačenje. Z drugim zadetkom rumenih je bila tekma odločena. Žiri : Velesovo = 3:0 (1:0) ; Strelec je bil ponovno Anže Kavčič, danes najboljši mož domače enajsterice. Ob dveh zadetkih je zelo zanesljivo deloval v vlogi stebra obrambe. Končni izid je postavil rezervist Nace Mlakar, po le dveh minutah igranja.