Tekma prekinjena zaradi naliva

Favorizirani gosti s severne Primorske so že zgodaj prišli v vodstvo. Prosti strel z dvajsetih metrov je za Tolmin v 9. minuti uspešno izvedel Nejc Kolman. Kljub temu, da so bili gosti podjetnejši in nevarnejši so domači uspeli izenačiti. Po izvedenem kotu v 21. minuti, je bil uspešen Nani Eisele. Že pred koncem prvega polčasa se je dež okrepil v naliv, ki je sicer bolj motiv številne gledalce, kot same igralce. V začetku drugega polčasa so se na igrišču začele pojavljati luže, ki niso več dopuščale normalnih pogoje za igro. Vsled tega se je sodnik po posvetu z obema kapetanama odločil za prekinitev tekme. Kaj bo z usodo tekme še ni znano, najverjetneje pa bo v novem terminu sledilo dokončanje tekme pri obstoječem izidu 1:1.
Na ostalih treh danes odigranih tekem sta pozitivno presenetila Visoko s prvo zmago in Lesce z uspehom v Izoli.