Tesna zmaga ob zaključku polsezone

Včerajšnje tekme 11. kroga GNL so bile zadnje v jesenskem delu sezone 2016/17. Žirovci so do zmage na Godešiču prišli po preobratu, saj so prvi povedli domači. Rumeni so uspeli rezultat preobrniti še v prvem polčasu. V nadaljevanju pa ni bilo več zadetkov. Kondor : Žiri = 1 : 2 (1:2) ; Varovanci trenerja Freliha so si zmago vsekakor zaslužili, saj so bili aktivnejši in so si ob dveh zadetkih ustvarili še več priložnosti, ki pa so ostale neizkoriščene. Izenačujoči gol Zorana Gligorevića v 26. minuti, je bil 900. zadetek žirovske ekipe v 1. GNL. V 43 sezonah nastopanja Žirov v ligaških tekmovanjih, je letošnja 23. v 1.GNL (sem štejejo tudi zadnje, ko se igra enotna GNL). Drugi zadetek (zmagoviti) je dosegel Nace Eržen.