Tretja zaporedna zmaga Bitenj v Žireh

Sodnik je na današnji tekmi je dopustil zelo ostro igro, pri čemer so krajšo potegnili domači. Par minut pred odmorom so gostje Ogriču poškodovali tetivo, tako da je bil ob polčasu zamenjan. Nekaj minut pred koncem tekme je zaradi zlomljene ključnice igrišče zapustil še Mlakar. Rumeni so bili do odmora boljši in uspešnejši. Žiri : Bitnje = 1:3 (1:0) ; V 12. minuti je Nace Eržen po prodoru med dvema igralcema Bitenj in lobu preko golmana povedel Žiri v vodstvo. Kasneje je imel Ogrič lepo priložnost povišati vodsto, žal pa je žoga po prostem strelu končala v vratnici. Bitnje so izid izenačile po izvajanju 11-metrovke. Penal je z nespretnin posredovanjem zakrivil Tavčar. Igra domačih je bila v nadaljevanju vse bolj nervozna. Gostje so v 62. minuti povedli z uspešno izvedeno še drugo 11-metrovko. Krivec drugega penala je bil Kavčič. Le dve minuti kasneje so gostje s Sorškega polja postavili končni izid, ko je obrambni igralec domačih pri izbijanju žoge izpred gola nastreljal gostujočega napadalca. Na drugi strani pa domači v zadnje pol ure niso uspeli izkoristiti par priložnosti za znižanje vodstva. Po oktobru 2012 so rumeni na stadionu Polje zabeležili štiri poraze. Zmagovalci treh od štirih tekem so bile Bitnje.