Triglav ubranil naslov pokalnih prvakov

Pokal gorenjske je zasluženo ostal doma. Triglav : Žiri = 6 : 0 (2:0) ; Po hitrem vodstvu, ko je Poplatnik domače popeljal v vodstvo že v šesti minuti, so se rumeni uspešno branili vse do 45. minute, ko je Poplatnik še drugič premagali vratarja Šuligoja. Sredi prvega polčasa so rumeni imeli celo priložnost za izenačenje, ko je Žiga Eržen z neposredne bližine z glavo streljal v vratarja. V nadaljevanju so se priložnosti za povišanje vodstva domačih kar vrstila. Po tretjem zadetku v 64. minuti je trener Frelih začel z menjavami in dal priložnost vsem rezervistom. Za razred ali dva močnejši nasprotnik je upravičil vlogo favorita. Vsaj za igro in borbenost v prvem polčasu, lahko čestitamo tudi Žirovcem. Obe ekipi bosta konec avgusta štartali v prvem krogu pokala NZS.