Urok zadnjih minut še kar traja

V sredo, 2. oktobra, so Žirovci na pokalni tekmi še četrtič zapored ugoden izid zapravili v zadnjih minutah. Žiri : Bled = 1 : 2 (0:1);
14.9. je v Ajdovščini Primorje izid na 3:3 izenačilo v 94. minuti. Teden dni kasneje je Šenčur v Žireh prišel do zmage z 2:3 v 89. minuti. Zadnjo nedeljo (29.9.) je v Ljubljani Ilirija do izenačenja na 2:2 prišla v 92. minuti. Nič drugače ni bilo na včerajšnji tekmi četrt-finala gorenjskega pokala. Blejci so zmagoviti gol dosegli v 91. miniti. Edini zadetek za Rumene je dosegel Jaka Bric Krolnik. Zaradi težav z vratarji, je tokrat med vratnice stopil, že leto in pol “upokojeni” vratar Dani Mohorič. Zadnjič je nastopil 21.4.2018 na tekmi Žiri : Šenčur. Čeprav je zakrivil prekršek, po katerem so iz penala Blejci dosegli prvi zadetek, je svoje delo opravil več kot solidno.