Usodni gol prejeli v 90. minuti

Zadnjo tekmo v sezoni, pred rekordnim številom obiskovalcev, so Žirovci začeli sanjsko. Že v prvi minuti je domače v vodstvo popeljal Jaka Bric Krolnik. Do polčasa je za povišanje vodstva imel najlepšo priložnost Stožinič, vendar so bili nekajkrat zelo nevarni tudi gosti. Rezultat pa se ni spreminjal. V drugem polčasu so Ljubljančani vse bolj pritiskali, vratar Zupet pa je bil vedno na mestu. Napadalci domačih pa jim niso ostali dolžni. Najlepšo priložnost za dokončen zlom Svobode je imel Eržen, vendar je njegov strel zletel tik nad golom. Nevaren strel je sprožil še Koblar. V 90. minuti pa šok za domače. Dolgo žogo po sredini je z glavo v gol preusmeril najboljši strelec gostov Aleksandar Đokić. Žiri : Svoboda = 1 : 1 (1:0) ; S tako želeno zmago, ki bi Žirovcem prinesla 6. mesto, na koncu ni bilo nič.