Usodnih zadnjih deset minut tekme mladincev

V neposrednem obračunu za četrto mesto v enotni gorenjski ligi mladincev, so Žirovci na Selškem bili tik pred zmago, pa potem ostali celo brez točke. Domači so v 86. minuti zaostajali za dva gola, nato pa je za Žirovce nastopil pravi mrk. Železniki so zadeli v 87., 91. in 94. minuti in izid popolnoma obrnili. Železniki : Žiri = 4 : 3 (1:2). Za rumene so bili uspešni Jakob Trček, Ali Šifrar in Ambrož Kumer.
Dečki U15 so v petek zabeležili pomembno zmago v boju za vrh prvenstvene lestvice. Žiri : Lesce = 1 : 0 (0:0). Gol za zmago je dosegel Tevž Filipič. Žal pa so včeraj doživeli poraz v derbiju kroga. Žiri : Sava-Triglav = 0 : 3 (0:0). Do včeraj sta bili na vrhu lestvice ekipi Šk.Loka-Medvode in Žiri, obe z enim samim porazom. Sava-Triglav pa je za njima zaostajala za točko.