Uvodni poraz na domačih tleh

Članska ekipa je na prvi tekmi v letošnji sezoni 3. SNL Zahod doživela poraz na domačih tleh. Gostje iz Šenčurja so po preobratu v drugem polčasu slavili z rezultatom 2:4.

Prvi polčas so imeli pobudo Žirovci. Gostje so sicer povedli že v 5. minuti srečanja po dosojeni enajstmetrovki, vendar so naši v 29. minuti izid uspeli izenačiti, prav tako z 11-ih metrov. Gol je dosegel Boštjan Frelih. Žirovci so še naprej dominirali na igrišču in tik pred iztekom prvega polčasa je Jan Koblar po lepi kombinatorni akciji veznih igralcev popeljal Žirovce do vodstva z 2:1. V drugem delu so pobudo prevzeli gostje. V 79. minuti jim je uspelo izenačiti z 11-ih metrov, v izdihljajih tekme pa so dosegli še dva zadetka in iz Žirov odnesli 3 točke.

1. krog | Žiri, Stadion Polje Žiri | 15.08.2020 ob 17.00
Nogometni klub Žiri : Tinex Šenčur = 2:4 (2:1)

Ervin Jogić 2 : 4 90′

V soboto člane čaka nova domača tekma, ob 17. uri se bodo na stadionu Polje pomerili z ljubljansko ekipo Ilirja 1911.

Tudi na tej tekmi bodo vrata za gledalce na žalost ostala zaprta.